Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

beseda s Městskou policií Brno

Ve čtvrtek 25. dubna 2024 se ve škole uskutečnila beseda se strážníky Městské policie Brno, která byla zorganizována ve dvou věkově odlišných skupinách. Mladší děti si zopakovaly základní bezpečnostní pravidla při přecházení vozovky, nutnost používání helmy při jízdě na kole/koloběžce/kolečkových bruslích či řešení situace nálezu injekčních jehel např. na pískovišti. Na starší žáky čekala témata o kyberšikaně, bezpečném pohybu na „síti“ a problematika právní odpovědnosti v souvislosti s jejich věkem.

Akce se měla uskutečnit již v měsíci únoru, ale vzhledem k epidemiologické situace musela být zrušena. Proto velice děkujeme MP Brno za vstřícnost a ochotu s nalezením náhradního termínu.

Comments are closed.