Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Březnové setkání s kočkou

Po delší pauze jsme u nás ve škole, v rámci areálu Dětské nemocnice, opět uspořádali felinoterapeutické setkání s živými kočičkami, které se uskutečnilo ve středu 1. března 2023. Za dětmi a jejich rodiči tentokráte přišla mladá siamská kočička Hedvička a orientální černá kočička Čertice, která si svou roli u nás ve škole užívala v rámci individuální felinoterapie. Hedvička si pak podmanila všechny přítomné – malé i velké a jejich pozornost si náležita užívala.

V rámci programu se děti seznámily s různými plemeny koček, stavbou jejich těla, způsobem chovu i dalšími zajímavostmi z kočičího světa. Každý si také vyrobil svůj kočičí polštářek jako památku na netradičně strávené dopoledne v nemocnici.

 

Comments are closed.