Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Den dětí se zvířátky

Letošní oslavy Mezinárodního dne dětí, které se konaly ve čtvrtek 1. června 2023, se mimořádně vydařily. Již tradičně za dětmi přijela řada zvířátek, která si dětskou pozornost náležitě užívala.

Ze ZOO Brno dorazil náš ostřílený „spolupracovník“ Eda, papoušek Ara, a užovka červená jménem Agáta. Ve venkovních prostorách se děti mohly také pomazlit s canisterapeutickou fenkou Chelsea ze soukromého chovu paní učitelky Mgr. Jany Balšínkové a nakrmit věčně nenasytnou želvu Tetičku ze soukromého chovu naší paní ředitelky PaedDr. Jany Stěničkové. Ta do školy přivezla i sedmiměsíčního juniora Višnu, siamského kocourka s modře žíhanými odznaky. Kočičí dvojici doplňovala sibiřská kočička Femme Fatale z chovu paní MUDr. Jitky Suské.

 

Paní vychovatelky si při děti připravily i drobné hry a soutěže na několika stanovištích, v nichž si vyzkoušeli svou zručnost, přesnost a šikovnost. Zábavu si v průběhu celého dopoledne našel opravdu každý.

Jsme rádi, že i v letošním roce se Den dětí vydařil a děkujeme všem, kteří se na jeho hladkém průběhu podíleli vč. řady sponzorů a partnerů, jejichž dárky hospitalizovaným dětem zajisté udělaly velkou radost.

 

 

Comments are closed.