Den dětí se zvířátky

Již několik let probíhá Den dětí ve spolupráci se ZOO Brno. Celý tento slavnostní den, vycházející na 1. června 2018, byl zahájen zábavným pásmem v hale DN, následně si děti mohly se „zvířátky“ z vystoupení zasoutěžit na několika stanovištích, ve kterých si procvičily nejrůznější dovednosti a schopnosti. Před budovou školy pak na všechny malé i velké čekala oblíbená zvířátka ze ZOO Brno – tentokráte přijela užovka červená, fretka, ježek bělobřichý a oblíbený již sedmnáctiletý papoušek Eda. Zvířátka ze zoo vhodně doplnila želva Tetička. Ve třídě školy děti potěšila kočičí čtveřice v rodinném duchu – sibiřský táta Amur s dcerou Freyou; orientální kočička Liduška a její dcerka Baretka. Jsme rádi, že i počasí nám v tento den přálo a celý den dětí se tak nesl v opravdu veselém duchu, což dokazují i přiložené fotografie.

Předešlé