Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Den dětí se zvířátky

Protože v letošním roce připadl Den dětí na sobotu, posunuli jsme se trošku v čase a oslavili tuto událost již 31. května 2019. Celý slavnostní den zahájil krátký program v Teyschlově hale, kde jsme si nejprve poslechli krásné houslové duo v podání dvou japonských studentů JAMU v Brně, následně jsme se rozehřáli při tanečním vystoupení street dance. Ve venkovním areálu Dětské nemocnice pak byly pro děti připraveny stanoviště se soutěžemi, za které děti obdržely drobné dárečky a dobroty. A co, nebo kdo nemohl při oslavách chybět? Již tradiční návštěvníci z říše zvířat. Ze ZOO Brno za námi dorazil ježek bělobřichý, sympatická hadí slečna, fretka a námi adoptovaný papoušek Eda. V prostorách školy se pak děti mohly pomazlit ještě s kočičími chlupáči – dvojice sibiřských koček Gorbík a Amur a orientální černě želvovinová kočička Gremlinka, kočky tak mají v naší škole své stálé místo.

Děkujeme všem účastníkům a aktérům za organizaci a zajištění celého dne. Zároveň náš dík patří i dalším partnerům a sponzorům školy za drobné dárečky, které potěšily malé i velké pacienty FN Brno.

Comments are closed.