Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Dětský čin roku – slavnostní vyhlášení v Praze

Dne 7. prosince 2023 proběhlo na Staroměstské radnici v Praze slavnostní vyhlášení projektu Dětský čin roku, do kterého se naše škola pravidelně zapojuje. Kategorii „Záchranu lidského života“ vyhrála naše žákyně Katka se svým příběhem, který si můžete přečíst zde Záchrana lidského života. Ambasadorem této kategorie byl Jan Révai, který příběh hezky uvedl a byl oporou Katce a její kamarádce Zuzce během předávání cen. Vítězové dostali nádherné ceny a škola získala 10 000 Kč na pomůcky. Celou slavnost moderoval Aleš Háma a spolu s ostatními ambasadory (Jitka Čvančarová, Petra Černocká, Jiří Ježek) vytvořili krásnou atmosféru pro všechny oceněné. Po rautu následovala prohlídka muzea Chocotopia a pak se děti rozjely domů, do všech koutů naší republiky.

 

Comments are closed.