Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Ekologická výtvarná dílna

Při příležitosti návštěvy paní ministryně školství, mládeže a tělovýchovy, paní Mgr. Kateřiny Valachové PhD., se dne 3. března 2017 konala výtvarná ekologická dílna. Ještě před touto dílnou paní ministryně navštívila oční oddělení. Náplň dílny vycházela z našeho letošního školního kalendáře v duchu zooterapie a zvířat, které nám v nemocnici pomáhají, vyráběli jsme tedy kočičky, papoušky a želvy… vše na základě odpadového materiálu a jeho znovuužití při tvoření. Ve spolupráci se ZŠ při FN Brno, p.o. si pak děti mohly vyrobit ptačí budku. Paní ministryni se u nás velice líbilo a od dětí obdržela několik drobných dárků, které připomínají naše zařízení. Celá návštěva proběhla v přátelském duchu, což dokládají přiložené fotografie. Děkujeme tímto za návštěvu.

Comments are closed.