Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Prosluněné listopadové úterý 9. listopadu 2021 nám přineslo pozvání na MŠ speciální, ZŠ speciální a praktické školy ELPIS Brno, p.o. Hlavní náplní naší návštěvy bylo felinoterapeutické setkání přítomných žáků s půlročním orientálním lilově tečkovaným kocourkem zajímavého jména – Enki Bucala Simon. Setkání s kocourkem bylo doprovázeno společnou besedou, následnými úkoly pro žáky, při kterých třídili krmivo pro zvířata, seznámili se s různými typy ocenění při výstavách koček, vytvořili si vlastní kočičí výrobky a samozřejmě po celou dobu ,,komunikovali“ s kocourkem. Vydařené dopoledne dokládají přiložené fotografie.

 

Comments are closed.