Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Felinoterapie MŠ Pohádka

Dne 14. prosince 2018 jsme se po delší pauze opět vydali do MŠ Pohádka – Bří. Pelíšků, kde na nás čekal senzačně nachystaný kolektiv dětí i se svými paní učitelkami. Ačkoliv by šlo spíše říci, že na nás čekala „kočičí smečka“, což dokládají přiložené fotografie dětí s pomalovanými obličeji, oušky či celými kostýmy. Za dětmi tentokrát vyrazilo kočičí trio – siamský kocourek Sweet a dvě orientální kočičky – čokoládově tečkovaná Baretka a její mladší sestřička, želvovinově tečkovaná Angelika. Všem zúčastněným se podařilo vytvořit příjemnou felinoterapeutickou atmosféru, kterou si užívali všichni přítomní včetně čtyřnohých kamarádů. Děti se dozvěděly spoustu zajímavého ze života koček, padlo mnoho dotazů a nechybělo ani oblíbené mazlení, hlazení a hraní s kočičkami. Děkujeme za milé přijetí a těšíme se na jarní setkání, tentokrát však již v menších skupinkách, aby si kočiček všichni užili ještě mnohem více.

Comments are closed.