Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena „Čekání na Ježíška“

Poslední setkání s Knihovnou Jiřího Mahena v Brně v roce 2021 se uskutečnilo v úterý 7. prosince, kdy slečna knihovnice zavítala na oční oddělení a na pediatrickou kliniku. Součástí dopoledního programu bylo povídání o těšení se na Vánoce a o různých tradicích, které Štědrému dni předcházejí. Bylo zajímavé slyšet, jaké se v jednotlivých rodinách dodržují zvyky.

Podstatnou část společného času zabralo i tvoření různorodých vánočních přání – někdo vycházel z navržených předloh, jiný si vytvořil přání naprosto podle vlastní fantazie. Vše doplnilo množství krásných knih nejen s vánoční, ale se zimní tematikou jako takovou, které zaujaly nejen přítomné děti, ale také jejich rodiče i přítomné paní učitelky.

Děkujeme Knihovně Jiřího Mahena za kvalitní celoroční spolupráci a těšíme se na společná setkávání i v roce 2022.

Comments are closed.