Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Čekání na Ježíška“

Poslední setkání tohoto roku s pracovnicemi z Knihovny Jiřího Mahena v Brně se dne 12. prosince 2017 neslo v adventním duchu. Všichni jsme se seznámili s aplikací adventního kalendáře na Déčku, který nabízí spoustu možností trávení času čekání na Ježíška. Společně jsme si povykládali o tradicích a zvycích, které doprovázejí předvánoční období. Ke tvoření jsme se pak dostali skrz krátký příběh o dětech a jejich dopisu pro Ježíška. Ten náš dopis na nás čekal vzápětí… snad se i ty nejtajnější sny malých pacientů splní. Děkujeme pracovnicím KJM a těšíme se na společná setkávání i v příštím roce.

Comments are closed.