Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Dobrodružství s rytíři“

Říjnové setkání s pracovnicemi Knihovny Jiřího Mahena v Brně se uskutečnilo dne 17. října 2017, tentokráte v duchu rytířského dobrodružství. Poprvé s tímto programem za dětmi přišla nové posila knihovnického týmu. Děti se seznámily nejen s tím, kdo je rytíř, vyzkoušely si jízdu na koni, který k rytířům neodmyslitelně patří. Koně také nakrmily a postaraly se o něj. Rytíři bydlí na hradě, na tom našem jsme hledali v obrázku rozdíly. Na každém správném hradě se najde i nějaké to strašidlo, to jsme si závěrem vyrobili jako památku na hezké dopoledne.

Další

Comments are closed.