Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena „Kdo vám přeje dobrou noc“

Organizování akcí pro hospitalizované děti jsme v novém kalendářním roce zahájili v úterý 16. ledna 2024 dopoledním programem s Knihovnou Jiřího Mahena v Brně. Hlavním námět vycházel z názvu programu „Kdo vám přeje dobrou noc“ a přenesl přítomné děti i jejich rodiče k televizním obrazovkám a k pohádkám před usnutím. Po úvodním poskládání novinové čepice, jako hlavního znaku postavy Večerníčka, jsme měli možnost porovnat aktuální i historickou znělku pořadu, vyzkoušeli si naše znalosti pohádkových dvojic a poznávali i jednotlivé večerníčkovy pohádky podle hudebních znělek.

Comments are closed.