Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Kdo vám přeje dobrou noc“

S novým pásmem za dětmi dne 18. října 2016 přišla pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně. Pásmo bylo zahájeno povídáním o našich oblíbených večerníčcích i o postavičce Večerníčka jako takového. Čekalo nás poznávání známých večerníčků podle jejich titulní písničky, což nám šlo velice dobře, stejně jako přiřazování pohádkových kamarádů z jednotlivých pohádek. Vyzkoušeli jsme si vodění loutek Spejbla a Hurvínka, zjistili jsme, že to není žádná legrace. A neobešli jsme se ani bez krátké pohádky o Bobovi a Bobkovi, králících z klobouku. Závěrem jsme si všichni vyrobili tradiční papírové čepice, stali se tak z nás malí Večerníčci.

Comments are closed.