Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Pirátské dobrodružství“

Dne 27. září 2016 se uskutečnilo první setkání s pracovnicemi Knihovny Jiřího Mahena v Brně a to rovnou s netradičním námětem o pirátském dobrodružství. Děti se seznámily se životem pirátů, dostaly pirátské šátky a vydaly se na pirátskou výpravu na ostrov pokladů. Nechyběl ani pirátský papoušek, kterému děti pomohly najít barevná peříčka, strava byla zajištěna shazováním kokosových ořechů z palmy. Nakonec si všichni vyrobili svou pirátskou masku včetně šátku. Toto setkání se nám líbilo a již nyní se těšíme na příští večerníčkovské povídání…

Předešlé

Další

Comments are closed.