Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena „Slunečné dny“

Naposledy v tomto školním roce jsme se v úterý 14. června 2022 setkali s pracovnicí Knihovny Jiřího Mahena v Brně; stěžejním tématem dopoledního programu bylo nadcházející léto, na které se již všichni moc těšíme. Vzpomněli jsme se na řadu činností a aktivit, které nám letní období umožňuje, jako je např. výletování, koupání, mlsání zmrzliny, opékání buřtíků při večerním táboráku nebo pozorování noční oblohy. A právě vesmír se stal stěžejním námětem pro další aktivity, jako např. tvorba vlastního souhvězdí, které se všem mimořádně podařilo (souhvězdí Včelky, Tučňáků, Zmrzliny). Nechybělo ani množství zajímavých knih a encyklopedií.

Děkujeme sl. Heleně Chábové za celoroční setkávání a budeme se těšit na další spolupráci.

 

Comments are closed.