Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena „Svět očima koček“

V úterý 8. listopadu 2022 se opět uskutečnilo zábavné dopoledne v režii pracovnic Knihovny Jiřího Mahena v Brně, tentokráte o světě koček. Bylo až kupodivu, kolik měly přítomné děti vědomostí o životě kočkovitých šelem a svými znalostmi tak výborně doplňovaly povádání slečen z knihovny. Nechyběl ani krátký čtený úryvek z knihy „Z deníku kocourka Modroočka“. A aby bylo kočičí dopledne kompletní, zavítala mezi nás orientální krátkosrstá kočička jménem Kalla Arakan alias Čert. Přiložené fotografie dokladují, jak si všichni přítomní (malí i velcí) kočičí dopoledně opravdu užili.

Comments are closed.