Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Výprava za piráty“

Naposledy v tomto školním roce k nám dne 19. června 2018 přišla pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně, aby nás ve svém povídání přenesla do života pirátů. Na začátku nás čekalo určování obrázků, které se právě k pirátům hodí a které nikoli. A abychom se více do pirátského života vžili, sami jsme se v ně proměnili – šátek a barvy na tělo nám k tomu pomohly. Poslechli jsme si krátký příběh o pirátské škole, vyzkoušeli si hod kokosovým ořechem na cíl a každý z nás si vyrobil správného pirátského společníka, který mu tak rád sedává na rameni – pestrobarevného papouška. Děkujeme pracovnici i celému týmu Knihovny Jiřího Mahena za celoroční spolupráci a těšíme se na další společná setkávání

Comments are closed.