Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mikulášská nadílka

Dne 5. prosince na naší škole proběhla ve spolupráci s divadelním studiem „V“ Mikulášská besídka s nadílkou. Již tradičně jsme se sešli v 15.00 hodin v Teyschlově hale u nazdobeného stromečku. Akci zahájila paní zástupkyně Bc. Veronika Enekeš společně se starostou MČ Brno – sever, panem Mgr. Martinem Malečkem. Po jejich úvodním slově jsme zazvoněním na zvoneček přivolali samotného Mikuláše s celou jeho družinou. Přítomné děti měly příležitost zahrát si několik her s drobnými odměnami, po nich pak odvážnější z nich Mikuláši přednesly svou připravenou básničku nebo písničku. Poté se již Mikuláš vypravil na všechna oddělení Dětské nemocnice, aby potěšil malé, velké i ty úplně největší, na nikoho nezapomněl a každému přinesl něco malého na mlsání.

Comments are closed.