Oslavy 60 let školy

Na den 21. listopadu 2016 připadla nejdůležitější událost tohoto školního roku, naše škola slavila 60 let od svého vzniku. A bylo opravdu co slavit. Celé slavnostní odpoledne zahájil koncert písniček v podání skupiny „Kamarádi“, během kterého promluvili zástupci našeho zřizovatele – Jihomoravského kraje, zástupci FN Brno, zástupci MČ Brno – sever a České školní inspekce. Po koncertě proběhla vernisáž výstavy o historii naší školy, dokumentující nejen její začátky, ale i její současnost. Pro zvané s naším medvědem v klopě následoval po vernisáži raut. Velice nás potěšilo, že přišly i naše bývalé kolegyně i zástupci spřátelených škol. Během tohoto rautu se všichni přítomní skvěle bavili a to nejen mezi sebou, ale také zhlédnutím fotografií z minulých let, které vhodně doplňovala hudba 50. let, písně z doby vzniku naší školy. Přítomným hostům byly také připraveny k nahlédnutí naše staré školní kroniky a od půl šesté se mohli zájemci podívat i na některá oddělení, kde naše škola působí, konkrétně oddělení chirurgie 8, ortopedie 16 a interna 69. Při odchodu pak každý obdržel medvědí tašku s drobnými dárky. Děkujeme všem za jejich návštěvu a doufáme, že se za dalších 10 let opět uvidíme.