Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

poděkování od FN Brno

Na základě úzké spolupráce s Fakultní nemocnicí Brno se děti a žáci naší školy podíleli na tvorbě obrázků, které se stály součástí dárků v tombole na plese nadačního fondu Nova Vita a FN Brno.

Níže uvádíme poděkování FN Brno za zapojení se do této akce.

 

Vážená paní ředitelko,

v poněkud netradičním termínu, 18. 9., proběhl letošní ples našeho nadačního fondu Vita Nova a FN Brno. Jeho očekávanou atrakcí je losování tomboly, v níž jsou poměrně atraktivní ceny. Stejně, jako každým rokem, tyto ceny posouvají na vyšší společenský level výrobky Vašich žáků, které citlivě upozorňují i na skutečnost, jak širokou škálu péče FN Brno poskytuje a jak je zde postaráno o vzdělávání a duševní rozvoj zejména dlouhodobě hospitalizovaných dětí.

Letos bylo hlavním symbolem plesu rozesmáté slunce. Vaše škola tuto skutečnost přijala za svoji a plesoví hosté se tak mohli radovat z mnoha výkresů s optimistickými sluníčky a jinými letními atributy. Přiložený snímek dokladuje, jak veliká byla letos plesová tombola. Každičkých z dárků provází milý výrobek z Vaší dílny, za což patří Vaší škole upřímné poděkování.

Srdečně zdraví

PhDr. Jana Šífová, MBA
Zástupce Zdravotnického náměstka pro NLZP pro Dětskou nemocnici

Předešlé

Comments are closed.