Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Podzimní setkání s kočkou

První podzimní den 22. září 2016 jsme oslavili první felinoterapií v tomto školním roce. Za dětmi přišlo kočičí trio – kočička Ebi plemene ragdoll, siamský kocourek Sweet a orientální kočička Liduška. Děti se na kočičí kamarády moc těšily, paní učitelky je vhodně motivovaly. Společně si všichni připravili množství otázek zaměřených na život koček, jejich péči, krmení, kočičí výstavy a další. Ve spolupráci s kočkami měly děti možnost uspořádat kočičí rodokmen za pomoci obrázků a pokynů, kam jednotlivé členy kočičí rodiny umisťovat. Děti nás často překvapily, co vše si pamatují. Kočičkám se mezi dětmi líbilo, nechaly se hladit, mazlit, krmit, Liduška velice aktivně běhala za mávátkem. Zkrátka se celé kočičí dopoledne vydařilo na jedničku, a kdyby nás zdravotníci neupozornili, zmeškali bychom i oběd. Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na příště.

 

Předešlé

Další

Comments are closed.