Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Pohádkohraní s Bílou paní

Bílá paní v Dětské nemocnici? Ano, i to je možné! Zvlášť když se blíží Mezinárodní den dětí.
Bílá paní, princezny a prasátko navštívili ve čtvrtek 30. května 2024 pacienty na oddělení chirurgie 8, aby si spolu užili pohádkové dopoledne. Soutěžilo se, zpívalo a v rámci možností i tančilo. Paní učitelky a vychovatelka měly pro děti připravený bohatý program a to jak pro malé předškolní, tak i pro děti školou povinné. Výherci vědomostních kvízů byli nakonec odměněni drobnými dárečky. Děti, kterým zdravotní stav neumožnil zúčastnit se programu v herně, měly individuální program u postýlek na pokojích. Věříme, že se akce dětem líbila a zpříjemnily si chvíle při jejich pobytu v nemocnici.

Akci pořádaly: Mgr. Renata Přikrylová, Mgr. Hana Bartová, Mgr. Pavlína Ukleinová a Renata Sandler.

Předešlé

Další

Comments are closed.