Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Během „koronovariových“ opatření byla dokončena stavba nové budovy Psychiatrické kliniky FN Brno, kam se přestěhovalo i dětské oddělení. Koncem dubna začalo balení třídy, kabinetu a všech pomůcek, aby 1. května 2020 přišlo na řadu velké stěhování, úklid a vybalování. Práce bylo nad hlavu, ale výsledek stojí za to.

Základní škola má k dispozici 2 třídy (jednu s interaktivní tabulí, druhou s kuchyňkou), malou hernu, ve které je umístěna školní knihovna, televize a rotopedy k protažení těla a pedagogům je k dispozici také kabinet. Výuka nyní probíhá v novém a hezkém prostředí k velké spokojenosti žáků i pedagogů.

 

Ve středu 10. června 2020 jsme pak uspořádaly malou kolaudaci spojenou s prohlídkou nových prostor pro kolegyně z dalších oddělení.

Comments are closed.