Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Reprezentanti ČR ve sjezdu na divoké vodě – Bohunice

Ve čtvrtek 30. ledna 2020 nás na oddělené dětské psychiatrie navštívili reprezentanti České republiky ve sjezdu na divoké vodě – vicemistryně světa a Evropy v kategorii C1 Marie Němcová a mistr Evropy a vicemistr světa v kategorii K1 Adam Satke.

Žáci si během zajímavého vyprávění o divoké vodě dozvěděli, jaký je rozdíl mezi jednotlivými vodáckými disciplínami, mezi kajakem a kanoí, pádlem a veslem. Mohli si také vyzkoušet vodácké oblečení a posadit se do lodě. Velmi přínostné bylo povídání o přátelství mezi vodáky i o tom, že vítězství v těchto sportech je o radosti a hrdosti k České republice, a ne o finančním zisku…

Comments are closed.