Na čtvrteční dopoledne 16. května 2024 si paní učitelka Mgr. Blanka Sykáčková a Mgr. Hanka Bartová pro předškolní a mladší školní děti připravily hudebně pohybový program s pohádkou „Tři prasátka“. Celým příběhem se prolínala hra na netradiční hudební nástroje, která děti nakrátko přenesla do světa muzikoterapie a rytmizace.Děj pohádky pak provázela tři plyšová prasátka, kterým dětem pantomimicky stavěly domečky. Velký úspěch sklidil vlk, který se na základě dětmi vymyšlených hesel nemohl dostat do cihlového domečku. Za doprovodné hry na kytaru si malí i velcí zazpívali lidové písničky; závěreční „Tři čuníci“ se dočkali rozjásané podpory celého publika. Přiložené fotografie dokazují, že nálada byla opravdu veselá a akční, což dokládají i hodnotící zápisy v naší knize akcí.