Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Vánoční psí nadílka

Poslední akce uplynulého kalendářního roku snad nemohla být ani jiná, zvířátka k naší škole zkrátka patří. Dne 19. prosince 2018 nás opět navštívila paní Tichá se svými čtyřnohými psími kamarádkami – Kessy a Kess, alias Čerticí a Blondýnou. Společně s pejsky jsme se nejprve vypravili do prostor ambulancí, kde jsme potěšili nejedno čekající dítko se svými rodiči. Teprve poté jsme se vrátili do třídy školy, kde už na nás čekali hospitalizované děti. Těch bylo na akci před Vánocemi méně, ale o to více jsme si přítomnosti pejsků užili. Paní Tichá nám pověděla o tom, jaký výcvik pejsci prodělali, seznámila nás s jejich odlišnostmi, vyzkoušeli jsme si různá polohování a na závěr nám ještě hafani ukázali, co všechno umí a jak v domácnosti paní Tiché pomáhají. Děkujeme paní majitelce i pejskům za zpříjemnění čekání na Ježíška a těšíme se na další setkán.

Comments are closed.