Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Vánoční psí nadílka

Dne 20. prosince 2017 za námi v rámci canisterapeutické spolupráce přišla labradorka Kessy a její psí kamarádka Blondýna. Společně s nimi dorazila i jejich majitelka, paní Tichá – akce tak mohla začít. Majitelka i pejsci byli oděni do veselých vánočních kostýmů, které měli pejsci doplněny vánočními kapsáři s drobnými překvapeními. Pejsci, paní Tichá a naše paní ředitelka společně obešli všechny ambulance DN, děti si je mohly pohladit, povykládat si s nimi a z kapsářové kapsičky si vytáhnout nějaký drobný dárek. Akce se setkala s velice kladným zájmem okolí, rodiče byli potěšeni zkrácením předvánočního trávení času u lékaře. Před 11. hodinou nadělování v ambulancích skončilo a celá psí družina s doprovodem se přemístila do třídy naší školy, kde už na pejsky čekaly děti v nemocnici hospitalizované. I tady si všichni přítomní akci užili. Pro děti byli pod vánočním stromečkem připraveni plyšoví kamarádi a sladkosti. Celá akce se opravdu zdařila, což dokládají přiložené fotografie. Děkujeme pejskům i paní Tiché a těšíme se na další společná setkání.

Comments are closed.