Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Zimní setkání s kočkou

Naší první akcí v novém kalendářním roce bylo dne 17. ledna 2018 zimní setkání s kočkou, felinoterapie. Za dětmi tentokrát dorazily hned čtyři kočky – tradiční kočičí skupinu nově doplnila Liduščina malá dcera, čokoládově tečková Baretka. Byla to její felinoterapeutická premiéra, která se opravdu vydařila. Setkání probíhalo spíše v individuálním duchu, děti měly připraveno množství otázek, byly neobyčejně zvídavé, spousta dotazů byla zodpovězena i přítomným rodičům. Samotné děti však také překvapovaly nezvyklými poznámkami či dotazy, např. jsme se dozvěděly, že kartáčování koček je vlastně taková masáž a nenechaly si to rozmluvit. Tak tedy – i na masáž koček došlo a opravdu si to chlupáči užívali. To, že se děti na felinoterapeutické setkání připravovaly, doložily i vlastnoručně vyrobenými kočičími maskami, které podtrhovaly celou atmosféru akce.  Všichni se dobře bavili, děti i jejich doprovod. Těšíme se zase na příště…

Comments are closed.