Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Zooterapie s Emilem

Podruhé v tomto školním roce za námi dne 27. října 2017 přišel minikoník Emilek se svou chovatelkou. Hippoterapeutické setkání bylo tentokrát opravdu veselé a akční. Emilek si s sebou přivedl i svého plyšového kamaráda – houpacího koníka a spoustu dalších věcí a pomůcek. Děti se dozvěděly novinky z Emilova života – nové botky pro chůzi ve vnitřních prostorech. Značně přitažlivá byla pro děti možnost Emila česat, hřebelcovat, zdobit mu hřívu natáčkami a sponkami. Po osobním kontaktu s koníkem na děti čekaly koníkovské omalovánky a nechyběly ani písničky se zvířecí tematikou. Celé dopoledne se velice povedlo, děkujeme paní chovatelce a těšíme se na příští předvánoční setkání.

Předešlé

Comments are closed.