Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Canisterapie se šneky

Jak už název sám napovídá, tato canisterapie dne 15. května 2018 byla opravdu jedinečná :o) Ohlášený příchod pejsků se pro onemocnění nekonal a tak jsme si dosytosti užili našich afrických šneků, které chováme ve sborovně školy. Obyvatele terária obdivovali všichni – děti i dospělí. A aby toho nebylo málo, dostali jsme také příležitost pozorovat housenky babočky bodlákové, které se zrovna začínaly kuklit. Společné chvíle zpestřily i samy děti vyprávěním zážitků se zvířátky, přičemž jim společnost u toho všeho dělali přímo na jejich dlaních naši „obr“ šneci. Místo živých pejsků pak každý dostal pejska plyšového. Nadšení všech neznalo mezí, což dokazují přiložené fotografie.

Comments are closed.