Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Čarovné barvy země

Odpoledne dne 29. listopadu 2017 proběhla v hale DN vernisáž výstavy „Čarovné barvy země“, které se naší škola zúčastnila již počtvrté. Během této účasti 2x získaly obrazy našich dětí ocenění, čehož si velice vážíme. Jsme rádi za výbornou spolupráci se Slovanským hradištěm v Mikulčicích a Masarykovým muzeem v Hodoníně, jehož paní ředitelka se slavnostní vernisáže účastnila také. K poslechu i tanci malých návštěvníků při vernisáži hrála naše oblíbená skupina „Kamarádi“. Přivítali jsme i vzácné hosty z Jihomoravského kraje, FN Brno i z řad sponzorů školy. Po slavnostním zahájení vernisáže obdržely přítomné děti drobné dárky. Následovalo přátelské posezení v zázemí školy. Děkujeme všem zúčastněným za jejich přízeň škole, panu Michalovi za krásné fotografie a již nyní se těšíme na příští ročník této krásné akce.

Comments are closed.