Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mikulášská nadílka

1. prosince 2017 i v naší škole a celé DN pobíhali pekelníci, Mikuláši i andělé, aby udělali radost malým i větším pacientům. Každoročně na této akci spolupracujeme s V studiem ze ZUŠ Veveří, letos tomu bylo již po jedenadvacáté :o). Úvodní besídka proběhla již tradičně v hale DN, zahájila ji paní ředitelka naší školy společně se starostou MČ Brno – sever, panem Mgr. Malečkem. Besídka byla plná zábavných her a soutěží, za které děti dostaly drobné dárky a balíčky s výtvarnými potřebami od MČ Brno – sever. Nechybělo ani vánoční zpívání. Poté se již Mikuláš se svou družinou vydal na dlouhou cestu celou nemocnicí, obcházel všechna oddělení, na nikoho nezapomněl. Děkujeme V studiu za věrnou a milou spolupráci, které si moc vážíme a těšíme se na příští setkání.

Comments are closed.