Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Domov sv. Alžběty Žernůvka

V rámci projektu „Ježíškova vnoučata“ jsme byly osloveny „Domovem sv. Alžběty“ v Žernůvce o zrealizování felinoterapeutického setkání s jejich klienty. Tato návštěva proběhla dne 11. dubna 2018 a čekalo na nás 20 seniorů a další personál zařízení. I přes imobilitu většiny z nich byli všichni akční, vše je zajímalo, měli spoustu dotazů, z nichž některé nás opravdu zaskočily – např. z jakého kovu jsou odlity poháry. Kocourek Sweet, který rád polohuje i u nás v nemocnici, zde vytvořil nerozlučnou dvojici s jednou z klientek, Baretka se zase ráda předváděla, co všechno umí. Setkání probíhalo ve skupinovém i individuálním duchu, nezapomněly jsme ani na klienty na pokojích. Velice se nám tu líbilo a jsme rády, že naše kočky potěšily i starší osoby a zanechaly jim hezkou vzpomínku. Děkujeme za milé přijetí a doufáme, že se v rámci vzájemné spolupráce opět potkáme.

Předešlé

Comments are closed.