Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Ekodílna s malováním hrnečků

Dopoledne dne 23. listopadu 2017 bylo ve znamení ekologického tvoření zejména s odpadovým materiálem. Dílnu si připravila paní učitelka Mazourová. Děti měly možnost výtvarného zpracování papírových talířů, kartónu a ruliček, a jelikož nás čeká advent, výsledkem dopoledního snažení byl krásný adventní věnec, který si děti odnesly domů. A protože tvoření není nikdy dost, „ekotvoření“ jsme následně vyměnili za barvy na keramiku a hrnečky, které jsme si svépomocí vyzdobili… vznikla opravdu zdařilá díla. Doufáme, že si všichni i přes menší počet účastníků dopoledne užili a odnesli si domů krásné výtvory i krásné vzpomínky.

Comments are closed.