Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Dne 21. listopadu 2017 k nám do školy opět zavítal minikoník Emilek se svou majitelkou. Návštěvy minikoníka jsou v naší škole velice atraktivní, jeho majitelka se vždy snaží každou návštěvu zpestřit něčím novým. V tento den se za koníkem vypravilo i množství dětí z ortopedického oddělení na vozíku, který však nebyl v celé akci překážkou. „Koníkový“ program byl plný mazlení, hřebelcování, česání, hlazení a pudrování, Emilek si tuto péči náležitě užíval. Na děti čekalo také zvířátkové zpívání a omalovánky. Akce se zúčastnili i studenti na praxi, kteří tak měli možnost zažít i kousek netradičního z naší výchovně – vzdělávací práce. Děkujeme Emilkovi i jeho chovatelce za příjemné zpestření podzimního dopoledne a těšíme se na další spolupráci v příštím roce.

Comments are closed.