Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Ve čtvrtek 7. dubna 2022 naše „kočičí parta“ navštívila děti v MŠ speciální, ZŠ speciální a v praktické škole ELPIS Brno, p.o.; tentokráte na pracovišti Fr. Skaunicové. Naši školu zastupovala paní ředitelka PaedDr. Jana Stěničková a paní zástupkyně Mgr. Eva Šmikmátorová. Orientální plemeno koček reperezentovala šampiónka Gremlinka Simon, černě želvovinová kočička a mladý čokoládově tečkovaný kocourek Floki Perseus Simon. V rámci tohoto felinoterapeutického setkání se přítomné děti dozvěděly mnoho užitečných informací o životě koček, poznávaly různé druhy kočičího krmení. Nechybělo ani kočičí tvoření a samozřejmě také hlazení, mazlení a česání, které se podle přiložených fotografií přítomným dětem opravdu líbilo.

Comments are closed.