Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena „Velikonoční pomlázka“

Dne 5. dubna 2022 k nám opět přišla paní knihovnice z Knihovny Jiřího Mahena, abychom si společně připomněli tradice související s nadcházejícím pašijovým týdnem, týdnem před Velikonocemi. Po dlouhé „covidové“ době bylo dětem umožněno opustit jednotlivá oddělení, tudíž jsme se všichni mohli konečně potkat v naší školní třídě.

Po naučném povídání na nás čekalo chlupaté překvapení – orientální černě želvovinová tečkovaná kočka jménem Angelika Simon. V tvořící chvilce jsme si vyrobili kraslice zdobené krepovým papírem a nechyběla ani možnost prohlížení přinesených knížek o jaru a Velikonocích.

Comments are closed.