Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Felinoterapie MŠ Sivice

V rámci felinoterapeutické spolupráce jsme dne 25. května 2018 poprvé navštívili MŠ Sivice, kde na nás a kočičí kamarády čekalo překvapivě velké množství dětí se zájmem o kočičí povídání a kočky jako takové. To vše vzniklo na základě navázané spolupráce, adopce kočičky na dálku, mateřské školy a Kočky SOS Hodonín, děti však chtěly poznat i kočky živé. Akce proběhla ve třech skupinkách, tentokráte za přítomnosti kocourka Sweeta a orientální kočičky Lidušky. V důsledku toho, že si děti ve školce o kočkách často povídají, překvapily nás četnými a netradičními dotazy. Odjížděly jsme až po obědě, kdy byla celá akce ukončena předáním daru v podobě kočičích konzerv a dalších pamlsků pro mňoukavé kamarády organizace Kočky SOS Hodonín. Děkujeme za vřelé přijetí a těšíme se na další budoucí spolupráci.

Comments are closed.