Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Felinoterapie MŠ Viničné Šumice

Téměř po dvou letech jsme se dne 25. dubna 2018 dočkali vřelého přivítání v Mateřské škole ve Viničních Šumicích společně s našimi kočičími kamarády, protože se opět uskutečnilo dětmi oblíbené felinoterapeutické setkání. Dětí na nás čekalo opravdu hodně, proto se akce uskutečnila ve třech skupinkách. Děti byly výborně namotivované, zvídavé, na kočky se moc těšily a ty jim to oplácely velkou vřelostí – trojice kočičky Ebi plemene ragdoll, kocourek Sweet a mladá orientální kočička Baretka nezklamala. Nechybělo ani tradiční mazlení, hlazení, obeznámení dětí o chovu a péči o zvířátka. Baretku dokonce děti lákaly, aby s nimi chodila do školky. Závěrem si každý vyrobil velikou kočičí hlavu, jako památku na mňoukací návštěvu. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další setkání.

Comments are closed.