Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Svět cirkusu“

Dne 24. dubna 2018 za námi se zajímavým programem opět přišla pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně, hlavním tématem se pro tohle setkání stal cirkus a život v něm. Kromě toho, že jsme si společně popovídali o našich zážitcích z cirkusu, tak jsme si i vyzkoušeli napodobit nejrůznější cirkusová zvířátka pantomimou a trénovali jsme i „skoky koníků“ alias kolíčků na prádlo. Obrovským překvapením pro všechny zúčastněné byly hry s padákem – přehazovali jsme si malé míčky, kutáleli je po padáku, pod padákem jsme si i zarelaxovali a vyzkoušeli si chůzi akrobatky na laně. Nechybělo ani čtenářské okénko, tentokráte z knihy „Duhový cirkus“. Závěrem jsme si všichni vyrobili veselé klaunské čepice. Děkujeme pracovnici knihovny za hezké dopoledne a budeme se těšit na příště.

Comments are closed.