Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

felinoterapie na Březejci

Ve středu 13. prosince 2023 se paní ředitelka PaedDr. Jana Stěničková vypravila na pracoviště Březejc, nacházející se asi 10 km od Velkého Meziřící, které náleží pod Centrum Kociánka Brno, aby zde pro tamější klienty zorganizovala celodopolední felinoterapeutický program se svým kočičím parťákem, siamským kocourkem Višnu s modře žíhanými odznaky. Akce se uskutečnila ve třech skupinkách tak, aby si všichni přítomní mohli přítomného kocourka náležitě užít. Padala řada všetečným dotazů, vzniklo nespočet kočičích obrázků a všichni si dosyta užili česání a hlazení kočičího „chlupáče“.

Děkujeme za milé pozvání, vřelé přijetí a příjemnou atmosféru, která po celou dobu panovala a budeme se těšit na příští setkání.

Comments are closed.