Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Felinoterapie v CSS Letovice

V rámci několikaleté spolupráce s Centrem sociálních služeb Letovice jsme toto zařízení dne 30. března 2017 navštívili s kocourem Sweetym a kočičkou Liduškou. Akce proběhla ve dvou skupinách, celé dopoledne bylo zkrátka ve znamení koček. Klienti zařízení byli díky svým terapeutům na akci výborně připraveni, měli nachystanou spoustu záludných otázek a pamlsků z pravého masa. Proběhla beseda o kočkách, nejvíce však nadchl přímý kontakt s živým zvířetem. Pro vzpomínku na tuto akci každý dostal obrázek kočičí hlavy, které namalovaly děti naší školy. Kočičí hlavy se staly např. zajímavým prostíráním či výzdobou pokoje. Děkujeme za příjemně prožité dopoledne, jsme rádi, že jsme mohli seniorům zpestřit jejich pobyt v zařízení.

Comments are closed.