Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

felinoterapie v Hustopečích

Při příležitosti začínajícího adventu a ve spolupráci se spolkem Hustopečská vážka jarní jsme dne 27. listopadu 2022 navštívili Nemocnici Hustopeče, konkrétně oddělení Následné lůžkové péče. Součástí naší návštěvy bylo i felinoterapeutické setkání, které podle přiložených fotografií udělalo tamějším klientům velikou radost. Naši školu reprezentovala paní ředitelka PaedDr. Jana Stěničková a paní vychovatelka Renata Syrovátková. Kočičí říši zastupovala orientální krátkosrstá kočička Kalla Arakan alias Čert a dvě kočky sibiřské. O hudební program se postarala a všechny přítomné rozezpívala skupina „Kamarádi“, se kterými naše škola již dlouhá léta spolupracuje.

Děkujeme za pozvání, příjemnou atmosféru a budeme se těšit na další společně strávený čas.

Comments are closed.