Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Po zimní pauze nás dne 2. dubna 2019 opět navštívili pracovníci Městské policie Brno se zajímavou a akční pohádkou o Koblížkovi. Společně s Koblížkem jsme se nejen dozvěděli, co je náplní práce strážníka MP, ale také jsme si vyzkoušeli, jak se chodí po chodníku, jak správně přecházíme silnici mimo přechod pro chodce i s jeho použitím. Nechybělo upevnění reakcí na barevnou signalizaci semaforu, znalosti čísel tísňového volání či možnost vyzkoušet si práci strážníka při řízení dopravy. Strážník – psovod nám také vysvětlil, jak se chovat při setkání se známými i neznámými psy. Dopolední setkání se nám moc líbilo, děkujeme za krásné dárečky (omalovánky, zvonky na kolo, reflexní pásky, přívěsky a tkaničky a těšíme se na příští povídání.

Comments are closed.