Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Hrajeme si s legem

Dne 26. května 2017 byl pro děti připraven program „Brick by brick“, který v sobě zahrnoval práci se stavebnicí Lego Duplo. Vše ale v jiné podobě, než na jakou jsou děti zvyklé. Snahou celého programu je multizátěžové učení a osvojení si technických a praktických dovedností, směřuje k rozvoji spolupráce dětí. Děti byly rozděleny do dvojic, v nichž bylo zapotřebí vzájemně komunikovat a spolupracovat a společnými silami docílit funkční stavby vídeňského kola podle přiloženého plánku. Práce to byla náročná, ale za pomoci rodičů a paní učitelek se všem podařilo kolo postavit a následně i roztočit.

Comments are closed.