Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Jarní setkání s kočkou

Na jarní felinoterapeutické setkání s kočkou dne 3. května 2017 za dětmi přišli tři zástupci kočičích plemen – siamský kocourek Sweet, kočička Ebi plemene ragdoll a poprvé i dcera naší orientální kočky Lidušky – Malá Liduška. Děti všech věkových skupin i jejich rodiče byli nadšeni z přímého kontaktu se živými kočkami, všechno je bavilo, hodně se ptali a hodně se toho také dozvěděli – z oblasti života koček, jejich výstav, péče i rozmnožování. A ani Malá Liduška se neztratila, chovala se vzorně, po celou dobu svého působení mezi dětmi vrněla. Na závěr si každý vytvořil svůj vlastní kočičí polštářek, který si odnesl domů. Těšíme se na další společné setkání při příležitosti oslav Mezinárodního dne dětí.

Comments are closed.