Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Cesta do ZOO“

Dne 19. března 2019 nás opět navštívila pracovnice Knihovny Jiřího Mahena v Brně, abychom se společně s ní vydali na cestu do zoo. Téma zvířátek bylo dětem velice blízké, což dokázalo už úvodní povídání o domácích mazlíčcích, které nebralo konce. Když jsme se následně dostali k exotickým zvířatům, všechny nás udivilo, jaká všechna zvířata děti znají a co o nich vědí. Se zvířátky jsme zkrátka procestovali celý svět. Nechybělo ani čtení z knihy, tentokráte s názvem „Kluk ze zoo“. A aby byl program dne kompletní, vyrobily si přítomné děti na památku zapichovátka s motivem lva. Děkujeme KJM a těšíme se na příště.

Comments are closed.