Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Cestou necestou“

Děti, kam se chystáte na výlet? Jak jezdíte do školy? Tak začalo zábavné pásmo o cestování a dopravních prostředcích, které se uskutečnilo dne 14. března 2017 s pracovnicí Knihovny Jiřího Mahena v Brně. Kromě toho, že jsme poznávali nejrůznější dopravní prostředky dle jejich místa pohybu, poslechli jsme si také autoškolovou pohádku z knihy „Autíčko Tút“, zjistili naši znalost dopravních značek a symboliku barev na semaforu. Dopravní prostředek na nás čekal i při vyrábění – parník z ruličky, který se všem povedl. Děkujeme za pěkné dopoledne a těšíme se na příště.

Comments are closed.