Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Mateřská škola a základní škola
při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace

Knihovna Jiřího Mahena – „Jak bydlí děti z celého světa“

Dne 21. května 2019 naši školu opět navštívila pracovnice Knihovny Jiřího Mahena s novým programem, snímž jsme procestovali téměř celý svět a seznámili se s nejrůznějšími druhy obydlí. Povídání bylo dost a dost, pěkně nám posloužila i knížka „Jak bydlí děti z celého světa“, která se stala naším průvodcem. Zkusili jsme si postavit iglú z kostek cukru, prožili jsme vlnobytí při bydlení na hausbótu. Zajímavé dopoledne jsme pak zakončili vyrobením domečků z papírové tašky, kterou si děti odnesly na památku domů. Děkujeme KJM a těšíme se na příští, v tomto školním roce poslední, setkání.

Comments are closed.